Prezentujemy logo Almar Sport Team. Almar Sport Team to inicjatywa związana z wspieraniem działań sportowych żeglarzy Michała i Jakuba Surowca oraz drużyny piłki nożnej GKS Morena.

 

Jakub Surowiec-żeglarz

Obecnie Kuba pływa na katamaranie A-Class.  Jego osiągnięcia to Mistrzostwo Włoch Juniorów podczas zawodów katamaranów A-Class zorganizowanych na jeziorze Garda w 2015  (w klasyfikacji generalnej uplasował się na 5 miejscu) oraz Mistrz Świata Juniorów podczas zawodów w  Medemblik (Holandia) 2016.

Podczas Mistrzostw Polski Katamaranów w Sopocie ( sierpień 2016) Kuba Surowiec został Mistrzem Polski ( w kategorii Junior) a w kategorii Open zajął 4 miejsce.

Kuba zdobył również I miejsce w Regatach Katamaranów o Puchar UKS NAVIGO zaliczanych do Pucharu Polski ( wrzesień 2016) oraz trzecie miejsce  w Mistrzostwach Niemiec (październik 2016).

 

Najnowsze osiągniecie Kuby Surowca to   zwycięstwo w wiosennych Mistrzostwach Europy Katamaranów Klasy A na jeziorze Garda we Włoszech!
Tytuł "Wiosennego Mistrza Europy" zdobył walcząc z takimi sławami jak Mistrz Świata A class i Olimpijczykami z klasy Nacra 17.Drużyna piłki nożnej - GKS Morena

Juniorzy z rocznika 2005/2006- aktualności oraz terminarz rozgrywek na http://morena-gdansk.futbolowo.pl/.